Series
Ratings
122
Teen WolfRated ★ 4.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 4.0
Detective Academy QRated ★ 4.5- Di Gi CharatRated ★ 3.5
- 장금이의 꿈 1기Rated ★ 4.0
- Fighting SpiritRated ★ 3.0
- We Are PreCureRated ★ 2.5
Chrono CrusadeRated ★ 5.0
Super Radical Gag FamilyRated ★ 3.0
Shaman KingRated ★ 4.0
Hikaru no GoRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
xxxHOLiCRated ★ 5.0
Hunter X Hunter OVARated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0- Soul EaterRated ★ 5.0
- Yu Yu HakushoRated ★ 5.0
- Great InheritanceRated ★ 3.0
Fate/stay nightRated ★ 5.0