Titles you rated
- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0