Movies
Ratings
86
Velvet GoldmineRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
RayRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.5
Starship Troopers: InvasionRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 5.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 5.0
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0