Series
Ratings
62
War of the WorldsRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 0.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 5.0
Uncle GrandpaRated ★ 0.5- 정글에서 살아남기Rated ★ 0.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5