Series
Ratings
131
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Feel GoodRated ★ 2.5
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5
My NameRated ★ 4.0