Movies
Ratings
330
MagnoliaRated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Fist of FuryRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
Ip Man: The Final FightRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 3.5
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 5.0
Good TimeRated ★ 4.0
Mother!Rated ★ 3.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.5
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.5
Le Grand ChefRated ★ 2.0
xXxRated ★ 3.0