Movies
Ratings
1300
The RIPRated ★ 2.5
The Great FloodRated ★ 2.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
FracturedRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 3.5
The NestRated ★ 0.5
The Death of David CronenbergRated ★ 2.5
I'm Not a RobotRated ★ 3.5
Spring NightRated ★ 2.5
Suicide Notes Laid on the TableRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 4.5
Güle-GüleRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5