Series
Ratings
20
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
HealerRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 3.0
Missing NineRated ★ 1.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0- Sharp3Rated ★ 2.0
Sharp2Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 2.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5