Movies
Ratings
558
The RockRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 2.0
AquamanRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5