Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0- HumintRated ★ 3.0
Piece by PieceRated ★ 3.0
Nouvelle VagueRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
MahjongRated ★ 3.5
PossessionRated ★ 4.0
100 MetersRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5