Titles you rated
DisconnectRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
After the RainRated ★ 2.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 1.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
Four BrothersRated ★ 1.5
Detective Conan vs. Kid the Phantom ThiefRated ★ 3.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 1.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 4.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0