Series
Ratings
164- Silhwageukjang Joewa BeolRated ★ 3.5
Golden EraRated ★ 3.5- The Dawn of the EmpireRated ★ 2.0
- Revenge and PassionRated ★ 3.5
The King of LegendRated ★ 3.0
Dream of the EmperorRated ★ 3.0
Kim Soo RoRated ★ 2.5
Bad BoysRated ★ 3.5
Queen InsooRated ★ 3.5
Age of HeroesRated ★ 3.0
Age of WarriorsRated ★ 3.5
Hong Gil-dongRated ★ 3.5
Beyond the CloudsRated ★ 3.5
Im Kkeok JeongRated ★ 3.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 4.0
Friend, Our LegendRated ★ 3.5
The Kingdom of the WindRated ★ 2.5
My Precious ChildRated ★ 3.0
The Return of IljimaeRated ★ 2.0
Melody of LoveRated ★ 3.5