Titles you rated
ShutterRated ★ 2.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Death RaceRated ★ 4.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
Fortune SalonRated ★ 3.0
PandorumRated ★ 4.5
Guns & TalksRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 4.5
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
MiseryRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 4.5
TRON: LegacyRated ★ 3.5
PietaRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5