Series
Ratings
100
AdolescenceRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- World War II: From the FrontlinesRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5