Series
Ratings
158
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
DexterRated ★ 2.5- 유희왕 1기Rated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Youth Over FlowersRated ★ 2.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Begin Again Season 2Rated ★ 2.5- 혼술남녀 시즌2Rated ★ 0.5
- 특수사건전담반 TENRated ★ 3.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 2.5