Series
Ratings
137
Love StoryRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
The Bear Season 4Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
The Piano Forest Season 2Rated ★ 3.0
The Piano ForestRated ★ 3.0
Sex Education Season 4Rated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0