Movies
Ratings
820
The HandmaidenRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
How to Be SingleRated ★ 3.0
TruthRated ★ 3.5
HannaRated ★ 2.5
RoomRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 3.0