Movies
Ratings
587
ConstantineRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
SleepRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5