Series
Ratings
20
The WitcherRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Cunning Single LadyRated ★ 3.0