Movies
Ratings
185
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 2.5