Series
Ratings
294
The Haunting of Hill HouseRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
AjinRated ★ 4.5- AjinRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5- CastlevaniaRated ★ 4.0
CastlevaniaRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Conversations with a Killer: The Ted Bundy TapesRated ★ 4.5
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0