Movies
Ratings
305
The MercilessRated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 4.5
Ruby SparksRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
MasterRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5
The Family FangRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
InfernoRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.0