Movies
Ratings
224
Horror StoriesRated ★ 5.0
Stuart Little 2Rated ★ 5.0
Beneath the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Happiness for SaleRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
Alien³Rated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0