Series
Ratings
114
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 5Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 4Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0- Kakegurui ××Rated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Formula 1: Drive to Survive Season 3Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Cells at Work! Code BlackRated ★ 4.0
Cells at Work!!Rated ★ 4.0
The Naked Director Season 2Rated ★ 4.0
The Naked DirectorRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0