Movies
Ratings
679
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.5
Into the WildRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
The MissionRated ★ 3.5
A Knight's TaleRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The War of the RohirrimRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5