Series
Ratings
263
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 5.0
The Art of SarahRated ★ 4.5
Dear XRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 4.0
CassandraRated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- 백종원의 레미제라블Rated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0