Series
Ratings
142- Toy SoldiersRated ★ 4.5
The Third CharmRated ★ 4.0
Real MenRated ★ 3.5
Over the RainbowRated ★ 2.5
Running ManRated ★ 3.0
The Fishermen and the CityRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 5.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0