Series
Ratings
177
Tokyo SwindlersRated ★ 2.0
You Are What You Eat: A Twin ExperimentRated ★ 3.5
BootsRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Just a bit EspersRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 1.5
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
My Hero Academia: VigilantesRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 1.5
- 데스노트Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 1.0
Hyper KnifeRated ★ 2.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0