Series
Ratings
50- LoveRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 2.5- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 3.0
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
Everything I Know About LoveRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 5.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 5.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0