Movies
Ratings
42
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5- Little Big SoldierRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.5
ValkyrieRated ★ 4.5
The Lincoln LawyerRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5