Movies
Ratings
642
UnleashedRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Love at Second SightRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Just Like HeavenRated ★ 3.0
3096 DaysRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0- TurbulenceRated ★ 2.5
Escape RoomRated ★ 2.5