Titles you rated
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Hyper KnifeRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Gannibal Season 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0
ShōgunRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 2.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Future GPX Cyber FormulaRated ★ 3.5
- Future GPX Cyber Formula 11Rated ★ 4.5