Titles you rated
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 3.5
Odd TaxiRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.5
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 3.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 3.5- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 2.5
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 2.5
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 3.5
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 3.5
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 3.5
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 3.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 3.5
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.5
- 원피스 5기Rated ★ 3.0