Series
Ratings
403
ArnoldRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Shin's ProjectRated ★ 3.0
Tomorrow, I'll Be Someone's Girlfriend Season 2Rated ★ 3.0- Haken no HinkakuRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
Love with a CaseRated ★ 3.5
SPEC: ShouRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 2.5
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.5- The Bionic WomanRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Reacher Season 3Rated ★ 2.5
Mare of EasttownRated ★ 4.0
Galileo: Kindan no MajutsuRated ★ 3.0- A Sleeping ForestRated ★ 3.0