Movies
Ratings
31
National SecurityRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0