Series
Ratings
12
Good DoctorRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0