Movies
Ratings
29
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
LovelaceRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 2.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0