Series
Ratings
38
Ms. HammurabiRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
My Shy BossRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 2.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0