Movies
Ratings
618
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Science of SleepRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ArgylleRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Parasite in LoveRated ★ 1.0
Don't Buy the SellerRated ★ 0.5
Rebel Moon — Part One: A Child of FireRated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Harry Potter 20th Anniversary: Return to HogwartsRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 2.5