Series
Ratings
100- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
Skyscraper LiveRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Paradise KissRated ★ 3.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Kids on the SlopeRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0