Movies
Ratings
15
TraffickersRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 1.5
WhiplashRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 1.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
EnchantedRated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 2.5
SpellboundRated ★ 2.5- ザ・タイタニックRated ★ 3.5