Titles you rated
8 MileRated ★ 3.5
Harry Potter 20th Anniversary: Return to HogwartsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 2.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
TriangleRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Young Dragons: Kung Fu KidsRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 2.0
The IslandRated ★ 3.5
Cutthroat IslandRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 1.0
LegendRated ★ 1.0
Crazy RomanceRated ★ 2.0