Series
Ratings
55
ClannadRated ★ 3.0
You and MeRated ★ 5.0
You and MeRated ★ 5.0
Anonymous NoiseRated ★ 2.0
Samurai ChamplooRated ★ 5.0
Serial Experiments LainRated ★ 5.0
Eden of the EastRated ★ 5.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Descending Stories: Showa Genroku Rakugo ShinjuRated ★ 5.0
Terror in ResonanceRated ★ 3.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 5.0
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
Gangsta.Rated ★ 4.0
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 4.0
Showa and Genroku Era Lover's Suicide Through RakugoRated ★ 5.0