Titles you rated
LostRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 5.0