Series
Ratings
264
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Loki Season 2Rated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Born to be a FlowerRated ★ 4.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0