Movies
Ratings
693
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.0
Fly Me to the MoonRated ★ 3.0
The CreatorRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 2.5
The Shadow's EdgeRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 5.0- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5