Movies
Ratings
128
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 3.0
Summer 1993Rated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 2.5
How to Steal a DogRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
Keys to the HeartRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
The HoursRated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.0
CloserRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Miss BaekRated ★ 3.0