Series
Ratings
68- Semantic ErrorRated ★ 2.0
- 4 Week LoversRated ★ 2.5
MignonRated ★ 4.5
Trigun StampedeRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Wind BreakerRated ★ 2.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 3.5
Time Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.5
Bad Surgeon: Love Under the KnifeRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.0