Series
Ratings
296- 하얀마음 백구Rated ★ 2.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 1.5
I Need RomanceRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Missing NineRated ★ 0.5
The Princess's ManRated ★ 1.5
Beethoven VirusRated ★ 1.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.5
Sweet Stranger and MeRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Super Daddy YeolRated ★ 0.5
Yong PalRated ★ 0.5
20th Century Boy and GirlRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.0
GiantRated ★ 1.0
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 2.5