Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0